BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Ljusstakar 4047376

nr 404 7376

Ljusstakar

1 par, Porslin, 1800-tal, höjd: 36 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

Utrop:

100 kr

Såld:

750 kr

måndag 3 april 2006
kl 16:15:00