BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Ljusstakar 4047376
nr 404 7376
Ljusstakar
1 par, Porslin, 1800-tal, höjd: 36 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
750 kr
måndag 3 april 2006
kl 16:15:00
150 kr
350 kr
550 kr
700 kr